„MY TYLKO NA CHWILKĘ” 10 MIN – 10 PLN

To niecodzienna okazja spotkania osiołków. Dużych, ciepłych, mięciutkich, przyjaznych i ciekawskich zwierzaków. 10 min to idealny czas na pierwsze spotkanie- rozpoznanie zainteresowań dziecka, świetne dla maluchów, którym trudno dłużej się skupić lub na częstsze, regularne odwiedziny. Wejście do osiołków jest możliwe tylko w obecności pracownika „Osiołkowa”. Na jedno dziecko powinien przypadać jeden dorosły. Można głaskać, przytulać, poznać imiona naszych osiołków, robić zdjęcia, usiąść na grzbiecie osiołka.*

Jesteś w trudnej sytuacji finansowej? Chcemy aby każdy miał dostęp do osiołków. Działamy Fair Play. Dowiedz się więcej.

*nie karmimy osiołków – dowiedz się więcej


PRZYGOTOWANIE DO ZAJĘĆ

Najważniejszy w przygotowaniu do zajęć jest komfort uczestników, dlatego wszyscy muszą być ubrani odpowiednio do warunków pogodowych. Obowiązują pełne buty (z zasłoniętymi palcami), w deszczowe dni zalecamy kalosze (pastwisko bywa błotniste) oraz kurtka przeciwdeszczowa, ubranie luźne, sportowe (zajęcia wiążą się z aktywnością fizyczną). Należy unikać łańcuszków, długich kolczyków i odstających elementów. Zabrania się wnoszenia ze sobą na pastwisko (nawet w kieszeniach) jedzenia, foliówek oraz przedmiotów, które osioł mógłby połknąć. Plecaki i torby zostawiamy w wyznaczonym przez organizatora miejscu. Na dłuższe spotkania dzieci powinny zabrać ze sobą butelkę wody, przekąski (nikt nie lubi bawić się z pustym brzuszkiem).

PRZECIWWSKAZANIA DO UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH

Przeciwwskazaniami do uczestnictwa w zajęciach mogą być alergie, choroby skóry, pasożyty, podwyższona temperatura, stany zapalne ogólnoustrojowe, choroby infekcyjne, niewygojone rany, odleżyny lub skaleczenia, stany po świeżych złamaniach, operacjach, nietolerancja terapii, niepohamowany lęk i inne.