Nasza jurta to nowoczesna, całoroczna altana/namiot wzorowana na mongolskich tradycyjnych konstrukcjach mieszkalnych ludów koczowniczych. Wykonana jest z ekologicznych materiałów. Wpisana w plan koła z cudownym świetlikiem na szczycie kopuły z którego nocą widać gwiazdy, za dnia przepływające po niebie chmury. Nasi goście mają możliwość obserwowania stada osłów i ich codziennych rytuałów. Chętne uraczymy zainteresowanych opowieściami o naszych zwierzakach.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cennik:

Na tygodniu taniej (pon- czw):

  • 250 zł za 1-2 osoby
  • 300 zł za 3-4 osoby

Weekendy (pt – so):

  • 350 zł za 1-2 osoby
  • 400 zł za 3-4 osoby

Minimalny pobyt 2 noce. 

———————————————————–

Długie weekendy i święta:

  • 400 zł 1-2 osoby
  • 450 zł 3-4 osoby

W długie weekendy i święta (Święto Trzech Króli, Boże Ciało, Święto Niepodległości, weekend majowy, Wszystkich Świętych, Wielkanoc, Święta Bożego Narodzenia i Sylwester) minimalny pobyt 3 noce.

———————————————————-

CZERWIEC-LIPIEC-SIERPIEŃ w szczycie sezonu minimalny pobyt to 4 noce (przyjedźcie na dłużej mamy dla Was długą listę atrakcji w okolicy, a z końcem lipca dookoła kwitną słoneczniki).

Dzieci do lat 3 za darmo.

Zaliczka 30% przy rezerwacji – zwrotna do 2 tygodni przed przyjazdem (po tym okresie zaliczka staje się zadatkiem). W okresie dwa tygodnie przed przyjazdem zadatek (bezzwrotny) 30 %.

Na prośbę gości serwujemy śniadania 20 zł od osoby (z możliwie dostępnych sezonowo lokalnych produktów lub naszych domowych przetworów). Prosimy żeby gości powiadomili nas wcześniej o chęci wykupienia śniadań. Na miejscu możliwość kupienia domowych przetworów, lokalnych warzyw, owoców, jajek i mleka (płatne gotówka, nie zawsze dostępne). Dodatkowe sprzątanie w trakcie pobytu 50 zł (płatne na miejscu gotówką).

Możliwy wynajem długoterminowy:

  • 2 tygodnie – 2500 zł
  • miesiąc – 3500 zł

Ilość miejsc w jurcie: 4 (możliwa dostawka – łóżeczko dla noworodka lub łóżeczko turystyczne)

 

Zadzwoń by zapytać o szczegóły i dostępność.