Osiołkowo

Sesje zdjęciowe

Zapraszamy na sesje zdjęciowe w Osiołkowie. Narzeczeńska, ślubna, komunijna, ciążowa, rodzinna sesja w towarzystwie osiołków. Ten niepozorny towarzysz może nie tylko zamienić sesję zdjęciową w przygodę, ale urozmaici też Wasze zdjęcia. W takim towarzystwie i takiej atmosferze wyglądacie jeszcze piękniej.

Opłata za zorganizowanie u nas sesji z osiołkami to 60 PLN za 1h (cena nie zawiera opłaty za usługi fotografa). Jesteśmy wtedy z wami na pastwisku i dbamy o bezpieczeństwo Wasze i naszych zwierzaków. Pomagamy w momentach kiedy osiołki trzeba namówić do współpracy, znamy je już dobrze i potrafimy łatwo ocenić, który z nich ma w danym dniu ochotę dla Was zapozować.

Możesz wybrać własnego fotografa, upewnij się jednak, że ma doświadczenie w pracy ze zwierzętami. Możesz też skorzystać z usług fotografa, który współpracuje z naszą farmą, zna już nasze zwierzęta i ich zachowania oraz najlepsze kadry w okolicy.

Karolina Kusy Fotografia

POLECAMY

Karolina Kusy Fotografia (skontaktuj się bezpośrednio z fotografem) – jej zdjęcia często pojawiają się na naszej stronie. Karolina mieszka niedaleko stąd. Uwielbia sesje ze zwierzętami. Doskonale wychodzą jej zdjęcia o zachodzie słońca. Potrafi w naturalnym kadrze uchwycić chwile i emocje. Poniżej możecie zobaczyć jej prace. Polecamy.

Dominika Gajewska Fotografia (skontaktuj się bezpośrednio z fotografem) – to dziewczyna z naszej wsi, której pasją od niedawna stała się fotografia. Uwielbia robić zdjęcia w naturze i często chętnie zagląda na naszą farmę. W swojej ofercie ma też kobiece sesje w jurcie. Poniżej możecie zobaczyć jej prace. Polecamy.

Fiałkowski- Fotografia Rodzinna niesamowicie naturalne ujęcia, uwielbia fotografować w naturze. Świetnie radzi sobie z zachęceniem dzieci do swobodnej zabawy (sam jest ojcem 3 dzikusów). Poniżej jego zdjęcia.