Sesja zdjęciowa narzeczeńska, ślubna, komunijna, ciążowa, rodzinna w towarzystwie osiołków. Ten niepozorny towarzysz może nie tylko zamienić sesję zdjęciową w przygodę, ale urozmaici też Wasze zdjęcia. W takim towarzystwie i takiej atmosferze po prostu wyglądacie jeszcze piękniej.

Opłata za zorganizowanie u nas sesji z osiołkami to 50 PLN za 1h (cena nie zawiera opłaty za usługi fotografa). Jesteśmy wtedy z wami na pastwisku i dbamy o bezpieczeństwo Wasze i naszych zwierzaków. Pomagamy w momentach kiedy osiołki trzeba namówić do współpracy, znamy je już dobrze i potrafimy łatwo ocenić, który z nich ma w danym dniu ochotę dla Was zapozować.

Możesz wybrać własnego fotografa, upewnij się jednak, że ma doświadczenie w pracy ze zwierzętami. Możesz też skorzystać z usług fotografa, który współpracuje z naszą farmą, zna już nasze zwierzęta i ich zachowania oraz najlepsze kadry w okolicy.

 

Karolina Kusy Fotografia (skontaktuj się bezpośrednio z fotografem) – jej zdjęcia często pojawiają się na naszej stronie. Uwielbia sesje ze zwierzętami. Doskonale wychodzą jej zdjęcia o zachodzie słońca. Potrafi w naturalnym kadrze uchwycić chwile i emocje. Poniżej możecie zobaczyć jej prace. Polecamy.